Fundacja Pomocy Społecznej w Brzeszczach

Fundacja Pomocy Społecznej w Brzeszczach, Centrum Integracji Społecznej w Brzeszczach

OVERVIEW

The domain fundacjabrzeszcze.pl presently has a traffic classification of zero (the smaller the higher page views). We have examined two pages within the web page fundacjabrzeszcze.pl and found zero websites referencing fundacjabrzeszcze.pl.

FUNDACJABRZESZCZE.PL TRAFFIC

The domain fundacjabrzeszcze.pl is seeing alternating amounts of traffic throughout the the year.
Traffic for fundacjabrzeszcze.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjabrzeszcze.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjabrzeszcze.pl

WHAT DOES FUNDACJABRZESZCZE.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjabrzeszcze.pl Mobile Screenshot of fundacjabrzeszcze.pl Tablet Screenshot of fundacjabrzeszcze.pl

FUNDACJABRZESZCZE.PL SERVER

We caught that the main root page on fundacjabrzeszcze.pl took one thousand one hundred and nine milliseconds to stream. We could not observe a SSL certificate, so therefore I consider fundacjabrzeszcze.pl not secure.
62.129.222.4

SERVER OS

We observed that fundacjabrzeszcze.pl is implementing the IdeaWebServer/v0.80 os.

Fundacja Pomocy Społecznej w Brzeszczach

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain had the following in the site, "Po otrzymaniu pierwszych transportów ze Szwecji mogliśmy częściowo wyposażyć salkę zajęciową Koła Dzieci Specjalnej Troski w mebelki i przekazać niezbędny sprzęt ortopedyczny do rehabilitacji." We observed that the web page stated " Każde dziecko,w zależności od potrzeb, dostało sprzęt pomocny mu do sprawnego funkcjonowania." It also stated " Dodatkowo zorganizowaliśmy dla diabetyków turnus rehabilitacyjny w Wysowej. Realizacja celów Fundacji była możliwa przede wszystkim dzięki otrzymywanym ze Szwecji transportom. Specjalistyczny sprzęt medyczny i rehabilitacy." The header had Fundacja Pomocy Społecznej w Brzeszczach as the highest ranking keyword. This keyword was followed by Centrum Integracji Społecznej w Brzeszczach and CIS which isn't as urgent as Fundacja Pomocy Społecznej w Brzeszczach.

ANALYZE OTHER WEB PAGES

Gazeta przemyska - tygodnik lokalny

IX Bieszczadzkie Lato z Książką w Przemyślu. Tłumy wiernych na dziękczynnej procesji. Przemyśl jako pierwsze miasto w województwie, a tak naprawdę w południowo-wschodniej części kraju dołączył do grona miast. IX Bieszczadzkie Lato z Książką w Przemyślu. Michał Jagiełło, Marek Krajewski, Chris Niedenthal, Michał Ogórek, Michał Olszański, Agnieszka Taborska, Bogusława Sochańska.

Fundacja Humanites Sztuka Wychowania

Fundacja Humanites Sztuka Wychowania została założona we wrześniu 2010 roku przez grupę rodziców, którzy zaobserwowali potrzebę informacji i wymiany doświadczeń na temat budowania zdrowych relacji w rodzinie, ze szczególnym uwzględnieniem relacji z nastolatkami. Od 2013 roku jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Robimy to, bo wszyscy chcemy, aby nasze dzieci wyrosły na mądrych i szczęśliwych ludzi, którzy będą się spełniali zawodowo i prywatnie. Fizyczną, umysłową, emocjonalną i duchową.

INDIGENA FOUNDATION

Indigena Foundation acts in the field of the natural environment conservation and development of democratic society - society aware of its rights and ready to co-decide about itself. Andrzej Nowakowski, Berlin 18. In Poland, Fracking Fuels Dissent Above Ground. Poland is home to potentially.

Gdyński Inkubator Przedsiębiorczości

Gdyński Inkubator Przedsiębiorczości działa już ponad 2 miesięce! Działalnośc Gdyńskiego Inkubatora Przedsiębiorczości na dzień 30 czerwca 2015 r. Na mocy uchwały Zarządu Województwa Pomorskiego z dnia 30 sierpnia 2012r. Fundacja Gospodarcza uzyskała dofinansowanie na realizację przedsięwzięcia, jakim jest. Infrastruktura dla Rozwoju Firm Innowacyjnych. Ul Olimpijska 2, 81-538 Gdynia.